o dystrybucji

Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!, reż. Marta Stróżycka, Anna Błaszczyk, Jacek Rokosz

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie we wprowadzaniu do kin wartościowych filmów dla młodego widza. Dystrybuujemy filmy aktorskie i animacje, przy współpracy z zagranicznymi oraz polskimi studiami animacji, reżyserami, producentami czy wydawnictwami. Wcześniej mogliście znać nas pod nazwą: Kino Dzieci Prezentuje. Cały czas jednak prężnie się rozwijamy, przyszedł czas na zmiany i ewolucję w Młode Horyzonty Dystrybucja. Chcemy pokazywać więcej barw kina i dłużej towarzyszyć młodym ludziom w odkrywaniu bogatego świata filmu.

Wciągające filmy dla młodych widzów w najlepszym wydaniu. Zapraszamy do kin studyjnych oraz multipleksów w całej Polsce, przez cały rok. Często zabieramy Was w filmową podróż wraz z ulubionymi bohaterami książkowymi. Uważnie śledzimy także światowe premiery i wybieramy najciekawsze tytuły, pokazując Wam wartościowe historie o wyjątkowej estetyce oraz z istotnym przekazem, które można wykorzystać w zabawie z najmłodszymi czy rozmowach na ważne tematy ze starszymi, dorastającymi widzami.

 

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter