dystrybucja

Urodzinowa wyprawa pełna odkryć i emocji – premiera „Najlepszych urodzin Królika Karola”!

30/05/23
Najlepsze urodziny Królika Karola, reż. Michael Ekblad

Przygotujcie się na pełne przygód, humoru i wzruszeń, wyjątkowe kino dla młodego widza! Już od 9 czerwca na wielkim ekranie zobaczycie Królika Karola i jego barwną historię, która chwyci za serce, wzbudzi masę dobrych emocji, a część tych trudnych z pewnością pomoże zrozumieć. Zapraszamy na seanse urokliwej animacji „Najlepsze urodziny Królika Karola”.

Pełna radości animacja dla najmłodszych na podstawie serii książek uwielbianej Rotraut Susanne Berner to idealna okazja do wspólnego świętowania. Nadchodzi wielki moment dla Królika Karola – dzień urodzin! Nasz bohater marzy o hucznej celebracji w towarzystwie przyjaciół, pysznym torcie marchewkowym i wędkowaniu z tatą. To wyjątkowy czas, w końcu piąte urodziny świętuje się raz w życiu! Niestety, na horyzoncie pojawiają się nieprzewidziane okoliczności, które stawiają urodzinowe plany pod znakiem zapytania.

Odkąd na świat przyszło młodsze rodzeństwo, rodzice małego królika nie mogą poświęcić mu tyle uwagi, co dawniej. Choć Karol próbuje zrozumieć sytuację, zazdrość i rozczarowanie biorą górę. Gdy mama i tata nagle muszą go opuścić z powodu choroby siostry, Karol postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki Moniki i jej wesoło merdającego ogonem psa zamienia się w fascynującą przygodę. Bohaterowie spotkają w lesie żaby, ślimaka i lisa o niekoniecznie dobrych zamiarach. Podczas wędrówki Karol odkryje prawdziwe znaczenie przyjaźni i rodziny. To będą jego najlepsze urodziny, podczas których przekona się, jak ważni są bliscy i ile znaczą chwile spędzone razem.

Królik Karol ze znakiem jakości Zespołu Edukatorów Filmowych

„Najlepsze urodziny Królika Karola” to opowieść pełna humoru i ciepła, a także inspirująca okazja do wspólnego świętowania. Ta urocza animacja dla widzów w wieku przedszkolnym zwraca uwagę na trudne emocje związane z pojawieniem się nowego członka rodziny.  Film został wyróżniony znakiem jakości Zespołu Edukatorów Filmowych.

Animacja dla dzieci w wieku przedszkolnym, mogąca pomóc im w przepracowaniu trudnych emocji, związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny – czytamy w rekomendacji ZEF. Śledząc losy Królika Karola, młodzi widzowie mają szansę lepiej zrozumieć, jakie odczucia mogą towarzyszyć w podobnej sytuacji i jak wartościowe są więzi rodzinne.

Zapraszamy do kin już od 9 czerwca!

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter