dystrybucja

Rezolutna 5-latka powraca! „Basia. Jestem w sam raz” w kinach od 7 czerwca

07/06/24

Basia wraca na wielki ekran! Adaptacje uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak z rezolutną pięciolatką w roli głównej podbiły serca najmłodszych widzów i ich rodziców. Premiera nowych przygód ukochanej bohaterki przedszkolaków – „Basia. Jestem w sam raz” – już 7 czerwca.

Basia premierowo w Muzeum Narodowym

25 maja w Muzeum Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Basia. Jestem w sam raz”, która przyciągnęła młodych miłośników pasiastych historii, ich rodziców i opiekunów oraz wyjątkowych gości – autorki serii, aktorów i producentów serialu oraz przyjaciół Basi. Na dzieci poza seansem z bystrą pięciolatką w roli głównej czekały zabawy, warsztaty plastyczne i spotkanie z autorkami książek.

Adaptacja kultowych książek

Basia to postać doskonale znana z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Na ekran trafiła dzięki polskim producentom z Grupy Smacznego. Pomysł na połączenie klasycznej animacji ze stylem rysunków i humorem zawartym w książce złożyły się na sukces poprzednich części filmu. Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

„Basia. Jestem w sam raz” w kinach od 7 czerwca

Basia ma charakterek. Mówi, co myśli. I co czuje. Trafia w sedno, stwierdzając półżartem: „Humor może być dobry albo zły. Ja najczęściej mam różny”. Jest zabawna i pełna uroku. Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. 

Czwarta część przygód ulubionej bohaterki przedszkolaków w kinach od 7 czerwca! Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

  1. Basia i plac zabaw
  2. Basia i urodziny w muzeum
  3. Basia i alergia
  4. Basia i moda

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter