dystrybucja

Prawdziwa bohaterka nie musi być wielka! „Pati i klątwa Posejdona” w kinach 3 listopada

23/10/23

Pati to bystra mysz, która po cichu marzy o zostaniu wielką bohaterką. Razem z potulnym kotem Samem wiedzie spokojne życie w starożytnej Grecji. Wszystko się zmieni, gdy zazdrosny Posejdon nakazuje mieszkańcom miasta zbudować sobie posąg równie wspaniały jak ten postawiony jego bratu Zeusowi. Aby uratować mieszkańców przed klątwą Posejdona, Pati wyruszy na poszukiwania legendarnego klejnotu. Wraz z kotem Samem, niesfornym ptasim piratem oraz największym bohaterem Grecji Jazonem udadzą się w podróż na tajemniczą wyspę. Na swojej drodze spotkają wrogie cyklopy, stugłową Hydrę i złowieszczego Krakena. Wspólnie zrozumieją, że prawdziwa bohaterka nie musi być wielka! Przygoda czeka!

Film twórców hitu „Nel i tajemnica Kurokota” to zachwycająca i przezabawna przygodowa animacja dla całej rodziny!

Powrót do przeszłości

Dzięki Jazonowi, bardziej śmiesznym niż przerażającym cyklopom, szczurom ninja i wielu innym postaciom i scenom „Pati i klątwa Posejdona” w zabawny sposób pozwala na ponowne odwiedzenie starożytnego świata, który nadal zajmuje tak ważne miejsce w naszej wyobraźni. Pojawiające się w filmie postacie oraz poruszane tematy nie tylko bawią, ale dają także szansę na dowiedzenie się więcej o mitologii oraz historii starożytnej Grecji.

W kinach od 3 listopada

„Pati i klątwa Posejdona”
Tytuł oryginału: Pattie et la colère de Poséidon
Kategoria wiekowa: 6+
Reżyseria: David Alaux
Kraj i rok produkcji: Francja 2023
Czas trwania: 95 min
Wersja językowa: dubbing
Polska premiera: 3 listopada 2023

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter