dystrybucja

Ostatnia szansa na spotkanie z ulubioną kotką! „Kicia Kocia w przedszkolu” tylko w kinach

26/04/24

Seria animowanych przygód o bystrej kotce skradła serca dzieci i ich rodziców, zbierając w kinach 700-tysięczną widownię i stając się liderem rankingu najchętniej oglądanych w Polsce seriali na Netflixie. „Kicia Kocia” to bestseller wydawnictwa Media Rodzina. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej zostały wyprodukowane przez polskie studio animacji EGoFILM.

„Kicia Kocia w przedszkolu” w kinach od 26 kwietnia.

Kicia Kocia trafia do dzieci i ich rodziców

Tytułowa kotka to bohaterka, z którą dzieci z łatwością się utożsamiają. Przeżywa historie oparte na codziennych doświadczeniach każdego przedszkolaka. Jej przygody to opowieści o przyjaźni, rodzinie, ale też trudnościach, z jakimi mierzy się w życiu każde dziecko, jak np. pierwszy dzień w przedszkolu.

„Kicia Kocia” zachęca do eksploracji świata. Jest inspiracją dla wielu przygód, edukuje w nienachalny sposób. To bajka, przy której nasze dzieci mogą czuć się w pełni bezpieczne. Sukces filmu tkwi między innymi w tym, że dotychczas nie było na rynku polskiej produkcji skierowanej do tak młodego widza. Dla wielu „Kicia Kocia” jest pierwszym seansem w kinie. To pewnego rodzaju wydarzenie rodzinne, któremu towarzyszą przecież ogromne emocje

- tłumaczy Ewelina Gordziejuk, producentka i właścicielka EGoFILM

Choć odbiorcami serialu są najmłodsi widzowie, „Kicia Kocia” puszcza oczko w kierunku starszego pokolenia. Dla rodziców, którzy zostali wychowani na rodzimych animacjach, seanse to sentymentalna podróż do lat dziecięcych. W swoich produkcjach EGoFILM podtrzymuje tradycję polskiej animacji, sięgając po polską literaturę i działając razem z lokalnymi twórcami.

„Kicia Kocia w przedszkolu” w kinach od 26 kwietnia

Animacje z kotką w roli głównej to dla dzieci nie tylko masa świetnej zabawy, ale przede wszystkim okazja do nauki cennych lekcji życiowych. Tym razem Kicię Kocię i jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Razem z bohaterami spędzimy dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Sympatyczna kotka pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!

Nowe odcinki i ostatnia szansa na kinowe spotkanie z Kicią Kocią już od 26 kwietnia!

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

  1. Kicia Kocia na placu zabaw – reż. Marta Stróżycka
  2. Kicia Kocia mówi: nie – reż. Marta Stróżycka
  3. Kicia Kocia i straszna burza – reż. Katarzyna Majsner
  4. Kicia Kocia majsterkuje – reż. Anna Błaszczyk
  5. Kicia Kocia na rowerze – reż. Marta Stróżycka
  6. Kicia Kocia w przedszkolu – reż. Anna Błaszczyk
  7. Dodatek interaktywny – Kicia Kocia mówi: „Pa, pa!”

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter