dystrybucja

Kino detektywistyczne dla najmłodszych. „Zagadka Klary Muu” od 23 lutego na wielkim ekranie

15/02/24

Przygotujcie się na pełne humoru i emocji kino detektywistyczne dla młodego widza! Po sukcesie dwóch poprzednich części z serii zapraszamy na najnowsze przygody bohaterów z Krowiego Wzgórza w „Zagadce Klary Muu”. Inspirowana twórczością Agathy Christie animacja to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów gatunku i ich pociech. W kinach od 23 lutego.

Zagadka muuusi być rozwiązana! Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, prowadzą kolejne śledztwo. Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?

Błyskotliwy prosiak wizjoner, CEO firmy Chciwy Knur Export SA, Albert Einswein prezentuje na pokładzie nowoczesnego pociągu cudowny wynalazek. Gdy ginie prototyp Nanoziarna, dzięki któremu rośliny mają rosnąć w najbardziej niesprzyjających warunkach, podejrzenie pada na któregoś z pasażerów. Słynna królicza detektywka, Agata Christensen, z pomocą Gavina i Klary Muu rozpoczyna śledztwo. Przesłuchania, zbieranie odcisków palców i uważne zaglądanie do najgłębszych zakamarków wagonów doprowadzą do finału, którego nie spodziewaliby się nawet najwytrwalsi tropiciele!

Klara Muu dla miłośników Agaty Christie

Seria przygód Klary Muu została obejrzana w Polsce przez ponad 100 tysięcy widzów i z każdą częścią zyskuje coraz więcej fanów. Najnowsza, trzecia część serii – „Zagadka Klary Muu” – jest filmem detektywistycznym dla najmłodszych inspirowanym twórczością Agathy Christie. Dorośli wielbiciele książek tej autorki będą mieli szansę zaszczepić detektywistycznego bakcyla swoim pociechom!

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter