dystrybucja

„Kicia Kocia w przedszkolu” – ostatnia część przygód ulubienicy maluchów! Od 26 kwietnia tylko w kinach

15/03/24

Nowe odcinki kinowego hitu i numeru jeden Netflixa już wkrótce! „Kicia Kocia w przedszkolu” to ostatnia część serii przygód ulubionej bohaterki, która skradła serca maluchów i ich rodziców, zbierając w kinach 700-tysięczną widownię i stając się liderem rankingu najchętniej oglądanych w Polsce seriali na Netflixie. Premiera nowych historyjek o bystrej kotce już 26 kwietnia na dużym ekranie.

Pierwsza część serii animacji o przygodach Kici Koci już podczas weekendu otwarcia uplasowała się na pierwszym miejscu w box office. 10 dni od premiery film „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” zebrał ponad 150-tysięczną widownię. Cała seria animacji podbiła polskie kina i została obejrzana przed ponad 700 tysięcy widzów w setkach kin studyjnych oraz multipleksach w całym kraju. Z końcem 2023 roku „Kicia Kocia” trafiła na Netflixa i przez wiele tygodni utrzymywała status lidera rankingu najchętniej oglądanych seriali na platformie w Polsce.

Twórcza droga na ekran

Seria o przygodach Kici Koci to bestseller wydawnictwa Media Rodzina. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej zostały wyprodukowane przez EGoFILM. Polskie studio animacji koncentruje się na nowatorskich projektach i produkcjach filmowych dla najmłodszych widzów. To właśnie dzięki połączeniu wspaniałych bajek gdańskiej pisarki oraz świetnej pracy animatorów i scenarzystów „Kicia Kocia” zyskuje coraz większe rzesze fanów wśród dzieci i ich rodziców. Nowe odcinki – „Kicia Kocia w przedszkolu”, podobnie jak poprzednie części, trafią na ogromną liczbę ekranów i będą kontynuować sukces serii. To ostatnia szansa na spotkanie z ulubienicą maluchów w kinie!

Ogromnie się cieszymy, że polska publiczność tak licznie wybrała bezpieczną i mądrą animację na pierwszy bądź kolejny seans swoich dzieci. Przed nami finałowa część przygód Kici Koci na wielkim ekranie, dlatego po raz ostatni zapraszamy do kin!

– mówi producentka i właścicielka studia EGoFILM Ewelina Gordziejuk.

„Kicia Kocia w przedszkolu” w kinach od 26 kwietnia

Animacje z kotką w roli głównej to dla dzieci nie tylko masa świetnej zabawy, ale przede wszystkim okazja do nauki cennych lekcji życiowych. Tym razem Kicię Kocię i jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Razem z bohaterami spędzimy dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Sympatyczna kotka pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!

Nowe odcinki i ostatnia szansa na kinowe spotkanie z Kicią Kocią już od 26 kwietnia!

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

  1. Kicia Kocia na placu zabaw – reż. Marta Stróżycka
  2. Kicia Kocia mówi: nie – reż. Marta Stróżycka
  3. Kicia Kocia i straszna burza – reż. Katarzyna Majsner
  4. Kicia Kocia majsterkuje – reż. Anna Błaszczyk
  5. Kicia Kocia na rowerze – reż. Marta Stróżycka
  6. Kicia Kocia w przedszkolu – reż. Anna Błaszczyk
  7. Dodatek interaktywny – Kicia Kocia mówi: „Pa, pa!”

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter