dystrybucja

Zauroczenie i miłość w nastoletnim wydaniu. „Głowa pełna ciebie” już w kinach!

10/05/23
Eva & Adam Sonja Holm as Eva Olle Cardell as Adam Photo Niklas Maupoix Produced by Filmlance International AB

Adam przeprowadza się z rodziną do Göteborgu. Zmiana miejsca i próba zaaklimatyzowania się w nowej szkole to poważna sprawa dla nastolatka. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy chłopak spotyka Ewę, z którą zaczyna łączyć go coś więcej niż przyjaźń. Bo czym tak naprawdę jest pierwsze zauroczenie, zakochanie, miłość? Czy relacja tych dwojga przetrwa próbę czasu?

Nie tak łatwo powiedzieć, kiedy ludzie się w sobie zakochują. I wiek nie ma tutaj większego znaczenia. Nie wiadomo, czy na poważnie brać szybsze bicie serca lub chęć spędzania każdej wolnej chwili z tą jedyną osobą. Jak połapać się w tych wszystkich uczuciach? To tylko część pytań, na które spróbuje odpowiedzieć Adam.

Między chłopakiem a Ewą od początku rodzi się wyjątkowa więź. Oboje o tym wiedzą. Dziewczyna uczy go grać w piłkę nożną i razem wyczekują wspólnej, klasowej wycieczki. Sprawy zaczynają się jednak komplikować, gdy Adama odwiedza Molly – jego była dziewczyna. Film to adaptacja książki Månsa Gahrtona. Jej polskim wydawcą jest Wydawnictwo Debit.

„Głowa pełna ciebie” to szczera opowieść o niełatwych sprawach, które przeżył lub przeżywa każdy, będąc nastolatkiem. Dylematy towarzyszące szkolnym zauroczeniom, pierwsze motyle w brzuchu, kwestie przyjaźni (tych damsko-męskich i damsko-damskich) to tylko niektóre z ważnych tematów poruszonych w filmie. „Głowa pełna ciebie” jest kinowym must have każdego wkraczającego w dorosłość młodego widza i towarzyszącym im w tym opiekunów.

Głowa pełna ciebie, reż. Caroline Cowan

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter