dystrybucja

Dzień Dziecka z Basią! Niezwykła oferta Młodych Horyzontów na długi weekend w Warszawie

15/05/24

Długi weekend, a z nim Dzień Dziecka, coraz bliżej! Spędźcie ten czas na jednym ze specjalnie przygotowanych wydarzeń w Warszawie. Przedpremierowe pokazy Basi oraz powrót innych ukochanych bohaterów w kinie Muranów, bezpłatne pokazy Basi w Muzeum Narodowym oraz ogólne przedpremiery Basi w warszawskich kinach – sprawdźcie naszą propozycję i świętujcie z nami Dzień Dziecka w kinie!

Dzień Dziecka na horyzoncie!

Kino Muranów i Młode Horyzonty zapraszają na seanse pełne dziecięcych emocji i niezapomnianych przygód. Specjalnie dla młodej widowni przygotowaliśmy tytuły, które sprawią, że tegoroczny Dzień Dziecka będzie wyjątkowy! Wśród pokazów filmów aktorskich i animacji zobaczycie premierowo nowe perypetie ulubionej bohaterki przedszkolaków – Basi, która zaraża swoją dobrą energią i bystrym spojrzeniem na świat. Rezolutna Kicia Kocia, błyskotliwi Maja i Lasse czy Ida i jej przyjaciele z magicznej szkoły z pewnością oczarują widownię.

https://kinomuranow.pl/festiwale-i-przeglady/dzien-dziecka-w-kinie-muranow

Dzień Dziecka w Muzeum Narodowym w Warszawie

Tej bohaterki nie trzeba nikomu przedstawiać! Basia ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Przygody ukochanej pięciolatki na podstawie książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak pomagają najmłodszym zrozumieć świat i zachęcają do odwagi w byciu sobą. Już wkrótce seria o rezolutnej pięciolatce zagości na ekranie Kina Muz w Muzeum Narodowym w Warszawie. Między 21 a 26 maja odbędą się bezpłatne seanse filmów: Basia i Basia 2, a także przedpremierowo najnowsza Basia. Jestem w sam raz.

https://www.mnw.art.pl/edukacja/dzien-dziecka-z-basia-w-mnw/

Przedpremierowe pokazy adaptacji kultowych książek

Oprócz wyżej wymienionych wydarzeń, wiele warszawskich kin będzie grało przedpremiery najnowszej części przygód Basi – zarówno multipleksy jak i kina studyjne.

Wejdźcie na naszą stronę i znajdźcie swój seans!

https://bilety.mlodehoryzonty.pl/basia-jestem-w-sam-raz

Basia to postać doskonale znana z książek autorstwa Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak w opracowaniu graficznym Doroty Nowackiej. Na ekran trafiła dzięki producentom z polskiego studia animacji Grupa Smacznego. Pomysł na połączenie klasycznej animacji ze stylem rysunków i humorem zawartym w książce złożyły się na sukces poprzednich części filmu. Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i udowadniają, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

Czwarta część przygód ulubionej bohaterki przedszkolaków w kinach od 7 czerwca! Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

  1. Basia i plac zabaw
  2. Basia i urodziny w muzeum
  3. Basia i alergia
  4. Basia i moda

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter