Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

reż. Anna Błaszczyk
Polska 2022 / 70’
dubbing, angielskie napisy
nośnik: DCP

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.

„Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” to pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny. Film oparty na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak to kontynuacja hitowego serialu dla najmłodszych.

Twórcy

Reżyser
Anna Błaszczyk
Scenariusz
Aleksandra Świerk, Emilia Nędzi
Montaż
Anna Błaszczyk
Muzyka
Łukasz Targosz
Producent
Grzegorz Wacławek, Zofia Jaroszuk
Produkcja
Animoon, Animex, Fixafilm
Polski dystrybutor
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Agent sprzedaży
Urban Sales

Młode Horyzonty vod!

Młode Horyzonty w Twoim domu! Wyjątkowa oferta dla młodych widzów na platformie NHvod.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter